Сьогодні, 22 серпня, на стадіоні «Електрометалург» відбувся поєдинок між «Нікополем» та «Таврією».

Нікополь: Зновенко, Заєць, Горілий, Кіричук, Сорока, Соловйов (Шинкаренко 77), Рубчинський (Швиденко 82), Матвєєв, Гора (Кошеваров 89), Рогулін (Кіреєв 65), Гоменко (Тяпкін 56).
Запасні: Хома, Білоус, Бутіч, Сидоренко.

Таврія: Онопко, Максименко, Заїка, Чмеленко, Чеботаєв, Богданов (Захарченко 60), Клочко (Кривич 81), Ковальов (Яцик 72), Гура (Доля 72), Бойко, Барладим (Бочак 60).
Запасні: Герасименко, Попович, Білокінь, Вакуленко, Вакулінський.
Головний тренер: Сергій Пучков.

Голи: Горілий 18, Матвєєв 50 - Чмеленко 45+1.
Попередження: Заєць 36, Кіричук 45, Соловйов 71, Шинкаренко 84, Гора 87, Сорока 90+1 - Максименко 54, Захарченко 73, Яцик 76, Чеботаєв 87.

Господарі першими вийшли вперед, забивши гол на 33-й хвилині. Сімферопольці змогли вирівняти рахунок на прикінці першого тайму завдяки красеню-голу Чмеленко.

На жаль, у другому таймі кримчани, пропустивши швидкий м‘яч з кутового, не змогли відігратися і програли свій перший матч у цьому сезоні 1:2.

Наступну гру, 27 серпня, підопічні Пучкова зіграють на своєму полі в Мар‘янівці. Суперником «Таврії» будуть футболісти з «Балкан».