«Таврія» не змогла вибороти перемогу в Запоріжжі
6 вересня 2021, 00:25
Чемпіонат, 2 ліга, Топ-новинаФото прес-служби Металурга

«Таврія» не змогла вибороти перемогу в Запоріжжі (відео)

Непростою виявилась гра на виїзді для кримчан сьогодні, 5 вересня, у 7-му турі Чемпіонату Другої ліги. «Металург» - «Таврія» зіграли із рахунком 2:1.

Металург: Котляров, Воробєй (Сокол 62), Остапенко, Басов, Польовий, Крапивний, Загальський (Борисенко 69), Чорний (Загоруйко 53), Шалфєєв, Сидоров, Могильний (Коваленко 69).
Запасні: Байда, Піддубний, Ковальський, Страдс, Сидоренко, Лапко.
Головний тренер: Володимир Микитін.

Таврія: Герасименко, Максименко, Чмеленко, Кривич (Заїка 90), Чеботаєв, Вакулінський (Захарченко 46), Яцик, Доля (Гура 31), Ковальов, Бочак (Бойко 63), Барладим (Білокінь 80).
Запасні: Онопко, Попович, Богданов, Вакуленко, Клочко.
Головний тренер: Сергій Пучков.

Голи: Сидоров 6, Коваленко 87 (пен.) - Барладим 14.
Попередження: Польовий 2, Загальський 40, Котляров 90+4 - Доля 18, Чмеленко 51, Чеботаєв 57, Бочак 62, Яцик 79, Бойко 87.

Перша п’ятнадцятихвилинка пройшла напрочуд динамічно. За запоріжців відзначився Сидоров, відкривши рахунок на 6-й хвилині. Втім, сімферопольці швидко вирівняли рахунок. Майстерно м’яч на 13-й хвилині за «Таврію» забив Барладим.

Вирішальним виявився гол з пенальті на 88-й хвилині. Він й подарував перемогу «Металургу» у цьому матчі.